صفحات

۱۳۹۰/۰۶/۰۳

دروغ‌پراکنی سایت حامی مشایی درباره شیخ شجاع جنبش سبز

سایت «محرمانه‌آنلاین» که پس از بستن یکشبه سایت‌های حامی و طرفدار «اسفندیار رحیم مشایی» جایگزین سایت «محرمانه‌نیوز» شد، رکورددار انتشار اخبار جعلی و بدون سند است.
 به نظر می‌رسد گردانندگان این سایت که بیگانگی بیش از حدی با خبر و خبرنگاری و اخلاق حرفه‌ای در این حوزه دارند، این وب‌سایت را صرفا برای تفریح و سرگرمی راه‌اندازی نموده و هر روز در اتاق‌های فکر و خبر خود، پس از چند ساعت شوخی و تفریح و لطیفه تعریف کردن، هر از گاهی هم یکی از لطیفه‌ها را در اختیار تحریریه خبر قرار می‌دهند تا به عنوان خبر روی خروجی سایت قرار گیرد. از طرفی سنبه حمایت از این سایت هم، آنقدر پر زور هست که باکی از این دروغ‌پراکنی‌ها و جعلیات ندارند و این چرخه جعل و دروغ هیچ وقت با مشکلی روبه رو نشده و کماکان به دورغ پراکنی آنلاین مشغول است.
در تازه‌ترین فکاهی منتشره این سایت امروز ساعت۱۲ ظهر ادعا نمود: «بر اساس گزارش‌های رسیده مهدی کروبی تا ساعاتی دیگر نامه‌ای خطاب به ملت ایران منتشر خواهدکرد که محتوای کلی این نامه منفک از جزییات ابراز ندامت از افعال خود و در ‌‌نهایت خواستار آزادی خود و همسرش شده است.» (+)
جدای از آنکه سردرآوردن از این ادبیات بهم ریخته کار دشواری است و به نظر می‌رسد به عمد برای سرگردانی مخاطب، اینگونه تنظیم شده، چنانچه «مهدی‌کروبی» نه تنها حاضر به نوشتن نامه ندامت مورد ادعای این خبر، که اگر حاضر به نوشتن و یا گفتن حرفی به مراتب کمتر از این نامه هم شده‌بود، تمام ارکان مملکت از صدر تا ذیل اکنون در کار آماده نمودن بساط شادمانی بودند و مطمئنا رسانه ملی از اولین لحظه این اتفاق نادر،  پخش تمام برنامه‌های عادی خود را قطع و اقدام به پوشش این خبر از طریق تمام شبکه‌ها می‌نمود و به هیچ عنوان اجازه نمی‌داد این خبر، اینگونه ناشیانه آنهم از طریق سایتی نزدیک به «ریس دفتر ریس جمهور» که مغضوب تمام ارکان اصلی نظام هست و اتفاقا همین امروز نیز داغدار برادر شده، (+) منتشر شود.
از زمان وعده این سایت که مدعی شده تا «ساعاتی دیگر» اکنون ۵ ساعت می‌گذرد. برای اثبات صداقت این ادعا و تحقق «ساعاتی‌دیگر» باید ۱۷ ساعت دیگر صبر نمود. اما همچنانگه مخاطبین این سایت بار‌ها و بار‌ها این ۱۷ و ۲۴ ساعت‌ها را پشت سر گذاشته و خبری از تحقق وعده نبوده است اینبار نیز چنین خواهد شد.
 دستگاه قضایی که اراده‌ای برای پیگیری شکایت ریس دفتر ریس جمهور از مداح بیت رهبری ندارد، برای قبول و پیگیری شکایت مهدی کروبی اراده‌ای خواهد داشت؟
این نوشته در سحام نیوز اینجا 
..................در رهسانیوز اینجا

0 نظرات:

ارسال یک نظر

چنانچه صاحب آدرس اختصاصی اینترنتی(وبلاگ-سایت)هستید، از منوی کشویی «نمایه» گزینه «نام/آدرس اینترنتی» را نتخاب نمایید.
می‌توانید از برگه تماس‌بامن هم استفاده نمایید.