صفحات

۱۳۸۹/۰۲/۱۱

من می خورم و تو می کنی بد مستی؟

همینطوری بیخودی که نه! تو لیست وبلاگهای بروز شده یه وبلاگ اومد که شکل و شمایل ظاهری و جند حدیثی که پشت سر هم درباره رابطه « زنا » و «زلزله» گذاشته بود توی پروفایل به علاوه شعاری که بر پیشانیش نوشته بود ( مرگ بر اوباما .لعنت بر میر حسین) همچنین شعار « مرگ بر ضد ولایت فقیه » هنگام بدرقه و خروج، نشان می داد که طرف از اوناس.
خب حالا اینارو گفتم که بگم نمی دونم سایت «البرز» مال کیه و به چه جناحی وابسته است؟ والا وبلاگ که با صدای بلند داد می زد ولایتی است اونم چه ولایتیی؟!!.
پست وبلاگ سه تا لینک بود؛ اولی: «احضار مدیران VOA به اتهام آزار جنسی کارمندان » از سایت «رجانیوز» که خط و ربطش توضیح اضافی نیاز ندارد.
دومی لینکی بود با عنوان «جزئیات جلسه خصوصي 5 نماینده‌مجلس با مشايي» از سایت دوست و برادر «زاکانی» یعنی «جهان نیوز»
یکی هم لینکی بود از همین سایت «البرز» با عنوان «توزیع مشروب در سلف یک دانشکده دولتی» .
انعکاس این اخبارو خصوصا خبر سرو الکل در سلف یک دانشکده نشان از حساسیت مدیر وبلاگ و همچنین سایت« البرز» می داد، اما نکته جالب برای من عکسی بود که این سایت برای انتقال و انعکاس خبر خود انتخاب نموده بود . البته قبلش بگم خداییش من اهل آب شنگولی نیستم ولی عکس انتخابی سایت یه جورایی آدم رو به هوس می انداخت.
اما خدایش شما قضاوت کنید اگر چنین عکسی در روزگار اصلاحات منعکس می شد تکلیف عکاس و خبرنگار و صاحب امتیاز و مدیرمسئول و... با کرام الکاتبین نبود؟
یه کم یاد مصاحبه اون خبرنگار بدبخت افتادم با یک بانوی بدبختی که الگوی خودش را «اوشین» اعلام کرده بود. حکم اعدامش صادر شده بود اما خدا را شکر اجرا نشد.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

چنانچه صاحب آدرس اختصاصی اینترنتی(وبلاگ-سایت)هستید، از منوی کشویی «نمایه» گزینه «نام/آدرس اینترنتی» را نتخاب نمایید.
می‌توانید از برگه تماس‌بامن هم استفاده نمایید.