صفحات

۱۳۸۸/۰۳/۰۴

خواب خوش

اوایل کار دولت نهم عکسی از تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام در اشغال سفارت آمریکابدست یک خبرنگار خارجی رو شد که شباهت فوق العاده دکتر "محمد اصغری"،نماینده سابق مجلس به دکتر "محمود احمدی نژاد"باعث یک جنجال سیاسی بر علیه کشور ایران شدکه:ای داد و بی داد ریس جمهور ایران کسی شده است که در اشغال سفارت ما دست داشته است.

"ابراهیم نبوی "آنروزها به طنز نوشت :آنچیزی که جنجال آفرین را به اشتباه انداخته چهره لباس و آرایش امروز آقای "احمدی نژاد"است چه اینکه در آنروز همه این نوع ریش و لباس وآرایش را داشتند ولی همه عوض شدند الا ریس جمهور دولت نهم ایران که نه تنها در چهره ولباس(کاپشنی که باید کم کم موزه ملی مردم شناسی ایران جایی برای آن مهیا کند)بلکه همچنانکه در رفتار مدیریتی وی در چهار سال گذشته شاهد بودیم حتی در تفکرات هم همان آدم ۳۰سال پیش است.

وزیر بازرگانی دولت نهم دیروز در یک اجتماع سخنان خنده داری گفت و روزنامه "ایران"که از اموال عمومی استفاده می کند وحق جانبداری از کاندیدای خاصی را ندارد طبق معمول وبه صراحت تبدیل به بلند گوی تبلیغاتی دکتر "احمدی نژاد "شده ، و سخنان وزیر بازرگانی را در صفحه اصلی منتشر کرد.آقای وزیر در بخش قابل توجهی از سخنان خود به تلویح مهندس "میر حسین موسوی" و حامیان او را با این جمله زیر سوال بردکه:می خواهند کشور رابه مدل ۲۰سال پیش برگردانند.

"محسن مخملباف"در نامه زیبایی که در حمایت از "میر حسین موسوی " نوشت ،اشاره کرد که :همه می گویند میر حسین ۲۰سال پیش چنین بوده چنان بوده،آقا! بیست سال پیش من و شما هم این که امروز هستیم نبودیم «میر حسین»هم امروز آنی که بیست سال پیش بود نیست.

اقای وزیر! هم به قول آقای "مخملباف "هم به قول آقای "نبوی"هم به شهادت رفتارهای آقای احمدی نژاد همه مردم تغییر کرده اند و تغییر می کنند الا آقای احمدی نژاد و روزنامه" کیهان "و "ایرا ن "که فکر می کنند هنوز زمان جنگ است .اما شرمنده! ملت ایران تفکرات دقیانوس را به نانی هم نمی خرند .میخواهند تغییر کنند پولتان ارزش ندارد.

توضیح ضروری :همه نقل قولها نقل به مضمون است.

+ نوشته شده در سه شنبه پنجم خرداد 1388ساعت 4:6 توسط علی مصلحی

0 نظرات:

ارسال یک نظر

چنانچه صاحب آدرس اختصاصی اینترنتی(وبلاگ-سایت)هستید، از منوی کشویی «نمایه» گزینه «نام/آدرس اینترنتی» را نتخاب نمایید.
می‌توانید از برگه تماس‌بامن هم استفاده نمایید.